3 Valcové Automaty Zdarma

3 Valcové Automaty

Jedným z najzákladnejších typov hracích automatov sú práve trojválcové hracie prístroje. Samozrejme, je pochopiteľné, že číslo možných výherných kombinácií rastie s číslom valcov, s ktorými môžete v prostredí hry točiť.

Týmto spôsobom sa stali viac valcové hracie automaty veľmi populárnymi vo svete hazardu. Na druhú stranu, hry sú zároveň oveľa komplikovanejšie a vizuálne náročnejšie pre hráča. Kým to pre niekoho môže znieť vzrušujúco, nie každý hráč automatov privíta všeky “Zvončeky a píšťalky,” ktoré sprevádzajú väčšinu moderných viacválcových automatov.

Jednoduchosť je ich silnou stránkou

Trojválcové automaty sú viac ako ideálné pre hráčov, ktorí ešte len začínajú s automatmi. Vyznačujú sa jednoduchými pravidlami, ktoré v priebehu sekúnd pochopí naozaj každý.

Práve pre jednoduchosť a prehľadnosť hry, si trojválcové automaty držia veľmi silné zastúpenie svojich nasledovateľov. Len veľmi ťažko by ste hľadali v rokoch 2019 alebo 2020 kamennú pobočku, či online kasíno, ktoré by nemalo aspoň nejaké trojvalcové automaty vo svojej hernej ponuke.

Hry jednoducho neponúkajú žiadne bonusové hry alebo točenia zdarma. V prípade, že chcete získať bonus – ide to iba jednou cestou. A to prostredníctvom “Scatterov” ktoré Vám umožnia prístup k týmto bonusom. Nemusia utvárať výhernú líniu. V tomto prípade stačí, keď sa v prostredí hry zobrazia v potrebnom počte, podľa pravidiel konkrétnej hry. Preto Vám odporúčame si pravidlá každej hry pred jej štartom preštudovať!

Typy 3 valcových automatov

Poznáme 4 základné typy trojvalcových automatov.

Ovocné automaty

Práve tento typ je “nikdy neumierajúcou klasikou” aj v roku 2020. Drží sa na scéne hazardu v podstate už od začiatku. Svoje meno si získal kvôli ovocným symbolom, ktoré sú vyobrazené na valcoch a vytvárajú jedinečnú atmosféru pri hraní.

3 valcové sloty s fixným jackpotom

Jedná sa o veľmi zastarali typ automatov. Ťažko ho budete hľadať niekde online, v roku 2020. Ale samozrejme sa Vám to podariť môže. V minulosti ste na nich mohli hrať za mincu alebo dve a výherná kombinácia bola prístupná pri vkladoch (iba) troch mincí. Hry obsahovali taktiež takzvané Extra výhry.

3 válcové sloty s progresívnym jackpotom

Progresívny jackpot, je tým, čo zaujíma celý svet posledných pár rokov. Akumulovaný jackpot sa v hre zvyšuje, až pokiaľ ho niekto nevytočí. V minulosti bolo zvykom zhromažďovať jackpoty na jednom automate. Dnes sa zhromažďujú na viacerých prístrojoch. Tento fakt v konečnom dôsledku znamená len vyšší jackpot z hry, pre prípadného šťastlivca.

Wide Area Progressive Slot (WAPS)

V období roku 1980 bolo možné hrať na automatoch typu WAPS. Jednalo sa o vôbec prvý druh stolu, ktorý poznal pojem “progresívny jackpot viacerých automatov.” Bol zhromaďžovaný z viacerých slotov – kľudne sa mohlo jednať aj o akumuláciu jackpotov z celého štátu. Preto od roku 2000 môžete hrať o závratné čiastky v hodnote miliónov.

3 valcové automaty – výhody

Ako sme už spomínali, práve jednoduché pravidlá sú ich veľkou výhodou. Začiatočníci sa zžijú s prostredím veľmi rýchlo a môžu sa sústrediť na stratégiu vkladov. Klasický design môže benefitom pre ľudí, ktorých prílišná vizuálna prepracovanosť vyrušuje. Možnosť hrať na vašom smartfóne alebo, hoci akom inom zariadení s prístupom na internet v príslušných aplikáciách.

3 valcové automaty nevýhody

Tieto automaty neponúkajú žiadne voľné točenia, ako to je v prípade iných hracích mašín. Výhodné bonusové hry nie sú zakomponované v jeho systéme, a preto ich tam budete hľadať len márne. Cesta k jackpotu je zložitejšia ako v prípade automatov, ktoré majú viac výherných línií. Vzhľadom na to, že neprekypujú výrazným vzhľadom, oslnivými animáciami, ani prepracovaným soundtrackom – môžu po veľmi krátkom hraní začať nudiť.

Vyplácanie peňazí pri 3 valcových automatoch

Niekedy sa Vám môže zdať, že tieto herné mašiny nevyplácajú tak často ako hry s viacerými valcami a viacerými výhernými líniami. Samozrejme, výhier nemôže byť toľko ako u mašín s piatimi alebo ôsmimi valcami. Tam je počet možných výherných kombinácií vyšší. Tu je výherná línia iba jedna, a to v smere zľava doprava (v dobách prvých hier sa na hracie línie pozeralo iba v jednom riadku).

Napriek tomu automaty používajú RNG – generátor náhodných čísiel, a preto je isté, že v nejaký moment určite vyhráte. Záleží len na tom, ako dlho sa rozhodnete na ten moment čakať.