5 Valcové – Hracie Automaty Zdarma

5 valcové automaty

Herné automaty s 5 valcami sú na poli hazardných hier tou skutočnou kráľovskou disciplínou. Vzhľadom na široké možnosti – ktoré ponúkajú jednotlivé hracie automaty cez svoje prostredia – sa nie je čomu naozaj čudovať.

5 Valcové Hracie Automaty

Hracie automaty majú vďaka väčšej hernej ploche viac výherných radov a možných výherných kombinácií pre nás hráčov. Pre automaty s piatimi valcami je typický veľký počet grafických symbolov. Tieto hry často v sebe ukrývajú rôzne príležitosti na bonus (free spins, Wild funkcia), prípadne možné bonusové hry. A presne to je fakt, ktorý priťahuje oko nováčika, tak aj pozornosť skúseného hráča. Free mini hry často poskytujú hráčom osvieženie pri monotónnom točení a dodávajú jednoduchú zábavu zdarma online.

Vývojári – 5 valcové automaty

Medzi známych vývojárov 5 valcových typov automatov patria firmy ako:

 • Playson (Book Of Gold, Fruits of the Nile, Lucky Pirates!),
 • SYNOT Games (Hell Mania, Moonlight Fortune, Alechimst´s Gold),
 • Kajot (Wanted!, Vikings, Secrets of Egypt).

Samozrejme, na trhu hracích automatov sa nachádza oveľa väčšie množstvo vývojárov a tak ako hráč máte naozaj obrovské spektrum možností. Cez historické svety až ku fanstastickým epochom znázorneným jednotlivými vizuálmi. Každý si dokáže prísť na to svoje.

Jackpot – päť valcové hracie automaty free online

Na to, aby ste mali možnosť dosiahnuť na Jackpot (alebo jeho časť) je potreba trafiť predom-stanovenú výhernú kombináciu. Môže sa jednať o 5 symbolov v rade. Druhou možnosťou ako siahnúť na Jackpot automatu je vytočenie bonusových symbolov s príslušnou schopnosťou, ale nečakajte, že sa to podarí okamžite. Pre výhru Jackpotu progresívneho charakteru je nutné vsadiť tú najvyššiu možnú stávku, ktorú Vám hra ponuka.

Vývoj – hracie automaty

Vychádzame z faktu, že práve 5-valcové automaty patria medzi tie najobľúbenejšie medzi hráčmi. Preto len veľmi ťažko budete hľadať kamenné alebo online kasína v roku 2020, v ktorých by sa aspoň jeden 5-valcový automat nenachádzal. Vývojári týchto hier boli nútený zamyslieť sa nad systémom svojich automatov.

Grafika – hracie automaty

Vďaka tomu dnes ako hráči máte možnosť hrať na automatoch, ktoré ponúkajú veľmi prepracované grafické spracovanie, nádherné a plynulé animácie vzťahujúce sa k téme hry. Vizuál dokáže kompletne ovplyvniť a zmeniť pohľad na hru. V prípade, že vytočíte istú kombináciu – nové prostredie automatu bude odomknuté. Pred Vašimi očami sa v jednoduchej, ale sviežej animácií sprevádzanej zvukovými efektmi “rozbalí” nový vizuál a dodá Vám pocit, hrania novej hry. Jednoduchý, za to účinný nápad, ktorý Vás nadchne pre pokračovanie v hraní.

Výhody – päť valcové automaty

Výhody, ktoré v sebe majú 5-valcové automaty spočívajú najmä:

 • V možnosti vysokých výhier – nadviazaných na bonusy.
 • Obrovské výbery -sú úzko spojené s obrovskými výhrami.
 • Progresívny jackpot.
 • Lákavý pro-dizajn a grafické menu.
 • “Bonus na každom rohu.”
 • Hrajte free, aj za peniaze.

Nevýhody – pät valcové automaty

Medzi hlavné nevýhody patria najmä:

 • Potrebné maximálne stávky k získaní vysokých výhier.
 • Študovanie pravidiel jednotlivých hracích automatov dopredu.
 • Výhra sa nedá predpovedať, nacvičiť ani naučiť, všetko záleží na čistom šťastí daného jedinca.

Hracie Automaty Ovocie Zdarma

Symboly ovocia sa používajú takmer od úplných začiatkov hracích automatov a sú často spájané s hazardnými hrami. Medzi tie najznámejšie hracie automaty v roku 2020 patria: Crazy Fruits, Fruit Shop, Joker 81 a Turbo 27. Všetky tieto hry sú Vám zadarmo prístupné v priestore online kasína, bez nutnosti vkladu. Jednoducho si vyberiete hru a vstúpite do nej bez rizika, zdarma – online. Spoznáte prostredie, funkcie a bonus, ktorý by Vám jej hranie mohlo priniesť. Vytvoríte si hracie návyky a to všetko zatiaľ free.

V momente, kedy ste si sebavedomý svojimi schopnosťami sa následne môžete rozhodnúť či pokračovať v hre o virtuálne kredity bez reálnej hodnoty, alebo začať hrať o Vaše reálne peniaze. V tomto prípade môžete získať peniaze zadarmo online. Na túto akciu si môžete vybrať vstupný bonus, len za jednoduchú registráciu na stránke online kasína. Bonus v podobe free spins, bonus na stávku bez rizika (%výška Vášho vkladu bude vrátená) a mnohé iné. Hrajte pre zábavu, no vždy s mierou a s rozumom.