Hracie Automaty Zdarma a Bez Registrácie

different slots

Už ste unavený z neustáleho chodenia von a navštevovania kamenných pobočiek kasín? Predstavujeme Vám riešenie! Teraz môžete zostať doma a oddychovať, popritom, ako hráte hracie automaty zdarma bez registrácie! Bez vkladu! Rýchlo a jednoducho! Jediné, čo potrebujete, je stabilné internetové pripojenie a preds alen, možno aj trochu toho šťastia…

A kto vie, možno, si po čase uvedomíte, že ste v tom taký dobrý, že predsa len sa chcete registrovať a vyskúšať svoje šťastie v hre o reálne peniaze…

Automaty zadarmo a bez registrácie – ako to funguje?

Herný vývojári si uvedomujú, aké je dôležité súkromie pre ich hráčov, a preto sa rozhodli zaviesť automaty zdarma, automaty bez registrácie pre návštevníkov ich online kasín. V prípade, že sa dostanete na zahraničnú stránku automatov, budete hľadať práve označenie “Instant play” ako “Okamžitá hrá.” Práve tento typ hier, poskytuje užívateľom internetu nezabudnuteľný zážitok v priebehu sekundy, a to bez žiadnych poplatkov. Hranie týchto typov automatov je možné bez inštalácie a bez registrácie. Bez ohľadu na to, aký internetový prehliadač používate. Stačí jeden klik a zábava sa môže začať – priamo pred Vašimi očami.

Hry na internete bez registrácie poskytujú hráčovi rovnaké nadšenie, ktoré získavajú bežný hráči pri hraní automatov o reálne peniaze. Samozrejme, okrem možnosti reálnej výhry peňazí. Možnosti automatov zadarmo bez registrácie zahrajú všetky typy hier od video automatov, klasických automatov, 3 valcových automatov, offline automatov, 3D automatov a ovocných výherných automatov. Prístupná je aj online ruleta. Tie najznámejšie z nich si predstavíme v ďalšej kapitole.

Podobne ako príslovie “Čo sa stane vo Vegas, ostane vo Vegas,” to platí aj v prípade online priestoru, kedy Vám stačí hru jednoducho vypnúť. Žiadna autorizácia sa od užívateľov nepožaduje. Nasledovne Vám stačí jedným klikom začať novú hru s úplne čistým štítom!

Hracie automaty v online kasínach nejde na priamo stiahnuť! Je potrebné buď využiť online priestor kasína alebo si ich stiahnuť zdarma cez mobilnú aplikáciu. Spustenie je, ale okamžité, všetky hry sa nachádzajú na jednom mieste, a nemusíte pri tom zadávať svoje osobné údaje alebo niekam chodiť.

Ako hrať online automaty zdarma

Hracie automaty zdarma bez registrácie môžu byť videné všade po internete. Plán hry je veľmi jednoduchý. Hra je založená na čistom šťastí. Predsa len nejaká stratégia použitá byť môže. Mali by ste sa zamerať na výšky vkladov, ktoré podávate pre jednotlivé stávky, aby ste sa naučili rozumne koordinovať svoje peniaze. Napriek tomu, že ide o hry zdarma, nie je na škodu snažiť sa vyhrávať.

Máme pre Vás tip, to, že hrací automat vyzerá na obrázku pekne, nemusí vždy znamenať, že Vám zaručí vysokú výhru. V bežnej praxi je dokázané, že viac primitívne vyzerajúce automaty a hry, sú viac výhodné pre hráčov! Práve takýto online automat by ste si mali zvoliť. Pravidlá jednotlivých online automatov sa samozrejme líšia v závislosti od danej hry, a tak Vám odporúčame si vždy zistiť pravidlá.

Typy automatov

types of slot machines

5 rôznych typov hracích automatov s točeniami zdarma bez registrácie:

Klasické automaty – najzákladnéjší druh, taktiež je známy pod menom – Three Red Slots. Ich grafika nie je tým najmodernejším, čo sa týka online automatov, napriek tomu sú významne lepšie, v prípade vyhernosti, ako väčšina. Takýto typ automatov zahŕňa jednu “pay line,” výplatný riadok, ktorý Vám ako hráčovi platí a 3 točiace sa stĺpce (válce). Avšak, málokedy sa stáva, že získate viac ako jednu mincu za jednu rotáciu. Zmyslom takýchto automatov je poskytnúť ich hráčovi pocit relaxu, aby ste sa mohli oprieť a oddýchnuť si.

Video automaty – jedná sa o najpopulárnejší prídavok k skúsenosti s automatmi. Samotná grafika priťahuje množstvo ľudí, pretože môžu spustiť jeden alebo viac bonusov, bez toho, aby zahrňovali klasický typ. Také automaty pre zábavu. Video automaty zvyčajne majú 5 točiacich sa stĺpov a 15 výplatných radov. V nejakých verziách je možné vidieť až 243 alebo 1024 výplatných radov.

3D automaty – sú veľmi podobné ako Video automaty, ale majú oveľa pokročilejšie vlastnosti a vyzerajú zábavnejšie. Sú navrhnuté zo stúpajúcim Jackpotom. Keď sa niekto zúčastní takejto hry, vložená stávka hráča je transferovaná do hlavného Jackpotu, ktorý aj Vy máte možnosť získať! Pokiaľ máte záujem o naozajstnú zábavu, toto je Vaša cesta.

Ovocné automaty – majú 3 vrstvové rozloženie, ale odlišujú sa od ostatných, pretože sú nastavené, aby zarobili poplatky navyše.

Offline automaty – ak si načítate demo verziu s internetom, následne môžete danú hru hrať aj v offline priestore až, kým neobnovíte stránku.

Automaty zadarmo – populárne hry

Online hracie automaty prinášajú množstvo zaujímavých výhier, ale môžu byť taktiež úžasnou zábavou, úplne zdarma. Približne 99% kasínových hier v online kasínach poskytuje návštevníkom veľkú škálu herných možností.

Výrobcovia online hier zdarma bez poplatkov

Medzi veľmi populárne hracie automaty na našom trhu patria hry od nasledujúcich vývojárov:

NetEnt – spoločnosť, ktorá je známa najmä pre hry ako Dazzle Me, Starbust a Twin Spin.

E-gaming – spoločnosť, preslávená pre svoje hry Multiplay 81, Fruit Jack, Fruit Bomb a Double Game.

Kajot automaty – pre túto spoločnosť sú povestné Multi Vegas 81, Neon Fruits, Joker 81 alebo Joker Strong.

Apollo – táto spoločnosť vytvorila hry ako Burning Dice, Mystery Joker II alebo Blood.

Ďalšími populárnymi výrobcami casino hier zdarma sú spoločnosti ako SYNOT, Playtech, Yggdrasil, Neogames,Microgaming a mnoho ďalších.

Je možná výhra reálnych peňazí bez registrácie?

Hracie automaty si môžete zdarma, s absenciou registrácie vyskúšať hocikedy. Stačí Vám navštíviť priestor online kasína, vybrať si ktorýkoľvek online automat z jeho ponuky s možnosťou “Hra pre zábavu.” Hrací automat sa spustí zdarma a Vy sa hneď môžete začať baviť a hrať. Hrať pre zábavu je naozaj určené iba pre zábavu, a preto nie je možné vyhrať žiadne reálne peniaze. Pokiaľ chcete vyhrať peniaze zdarma, registrácia/vklad alebo iná aktivita bude nutná.

Hrať zadarmo je skvelým spôsobom, ako si vyskúšať pravidlá nejakého nového automatu, s ktorým ešte nemáte skúsenosti. Hranie zdarma sa v zmysle pravidiel neodlišuje inak od hry pre skutočné peniaze. Jediným rozdielom je, že hráte o hracie nehodnotné žetóny. Keď si jednotlivé hry vyskúšate, zistíte či v nich máte šťastie a dostanete chuť hrať na ostro, čo urobíte?

Výhra reálnych peňazí zadarmo

Zaregistrujete sa na stránke online kasína a môžete vyskúšať práve tieto spôsoby, ktoré Vám môžu zarobiť reálne peniaze úplne zdarma:

  • Veľmi obľúbeným spôsobom, ktoré kasína využívajú sú bonusy. Bonus získaný iba za dokončenie registrácie môže byť v hodnote niekoľko €. Táto suma je Vaša a môžete ju využiť k hre. Akúkoľvek výhru z týchto bonusov si môžete nechať a kľudne ju hneď vybrať alebo použiť k ďalšej hre. Je nutné spomenúť, že online registrácia trvá okolo 2 minút a následne je nutné ju potvrdiť v kamennej pobočke kasína.
  • Hrať automaty zdarma za reálne peniaze je možné aj prostredníctvom takzvaných “free spinov” po slovensky “Točení zdarma.” Jedná sa o volné točenia, ktoré môžu priniesť aj skutočné odmeny. Voľné točenia kasína rozdávajú pri samotnom hraní, v prípade, že sa Vám podarí trafiť bonusový riadok.