Hracie Automaty Sizzling Hot – Online Zdarma

Online hracie prístroje značky Sizzling Hot si získali veľké množstvo hráčov, za tú dobu, odkedy vstúpili na trh klasických a online kasín. Patria medzi jednu z najpopulárnejších hier. Hráči radi hrajú práve tento automat z dôvodu jeho jednoduchého a zrozumiteľného ovládania, ktoré im užívateľský priestor poskytuje. Okrem spomenutých kvalít, je nutné spomenúť taktiež, že automat si drží pomerne zaujímavý pomer zábavnosti a hráčskej šance na výhru, ale o oboch týchto záležitostiach si povieme v ďalších kapitolách.

Pokiaľ ste jedným z tých hráčov, ktorí chcú na automatoch iba zbohatnúť – Sizzling Hot je pre Vás skvelou alternatívou! Na druhú stranu pokiaľ sa chcete iba zabaviť, odreagovať – automaty Sizzling Hot si určite vydobyjú miesto vo Vašom srdci.

Ako Hrať Sizzling Hot Hrací Automat Zadarmo

Automat Sizzling Hot je možné si zahrať zadarmo v priestore online kasína. Pokiaľ s prostredím Sizzling Hot automatov nie ste ešte oboznámený, odporúčame Vám vyskúšať túto možnosť pred hrou o Vaše peniaze. V rôznych kasínach budete mať možnosť získať patričné bonusy, napojené práve na danú hru. Kredit, ktorý od online kasína získate, bude fungovať ako reálne peniaze. Môžete skúšať svoje šťastie hraním – zvyšovať ho a samozrejme ho aj úplne stratiť.

V prípade, že sa Vám bude dariť alebo Vás hra o bez-hodnotný, virtuálny kredit prestane baviť. Keď zhodnotíte, že Vaše schopnosti sú už dostatočné a máte chuť zariskovať môžete sa pustiť do hry aj o reálne peniaze.

Výplatný pomer hráčov na automate Sizzling Hot sa nachádza na úrovni 95,66%. Pokiaľ sa vo svete automatov nevyznáte, táto hodnota predstavuje štandard a nejedná sa o nadmernú úspešnosť ako by sa niekomu mohlo zdať. Hra obsahuje vysokú varianciu, veľmi zriedkavo vyplatí (v prípade, že už to šťastie budete mať, pravdepodobne sa bude jednať o štvornásobok stanovenej sumy).

Stavba Stroja Sizzling Hot

Automaty Sizzling Hot sú naozaj jednoduché, stačí Vám stlačiť tlačidlo a buď vyhráte alebo prehráte. V priestore hry sa nenachádzajú žiadne bonusové kolá, taktiež v nej nenájdete žiadne špeciálne symboly a nie sú prítomné ani zatočenia zdarma, čo nie je bežnou praxou. Niekto to môže vnímať za nevýhodu, iný hráč sa zas poteší plynulosti z hry a jej rýchlemu priebehu. Je už len na Vás, ktorý typ gamblingu Vám vyhovuje viac.

Napriek tomu, sa v priestore hry, predsa len nachádza “Bonusová” funkcia a je spojená s kartou. Ako hráč, máte možnosť hrať hazardnú alternatívu založenú na princípe dvojnásobnej výhry alebo absolútnej prehry, kedy zostanete na 0 zostatku.

Druhou nie úplne klasickou “bonusovou” funkciou je takzvaná Scatter funkcia. V prípade, že sa Vám Scatter podarí v hre obsiahnuť môžete naozaj pekne zarobiť:

  1. Za 3 symboly je výhra = dvojnásobok stavenej sumy,
  2. za 4 symboly je výhra = desať násobok stavenej sumy,
  3. za 5 symbolov je výhra v hodnote až neuveriteľný 50 násobok stavenej čiastky na konkrétnnu hru.

V prípade, že máte záujem o časté zmeny tempa a veľké výhry, ktoré získavate prostredníctvom bonusov a free otočení, odporúčame Vám vyskúšať si iný online automat.

Funkcia hazardu je opäť jednoduchá, vyznačuje sa hrou na červenú a čiernu. Vašou úlohou je len správne uhádnuť, na tipovať, odhadnúť farbu nasledujúcej karty v poradí. Balíček kariet je položený na stole, v online priestore Sizzling Hot automatu – na obrazovke, a jednotlivé karty sú ťahané zakomponovaným generátorom náhodných čísel. Ten jediný rozhoduje o Vašom výsledku.

V hre je Vašou úlohou vyhrať v päťválcy, ktoré obsahuje päť výherných línií, na ktorých sú vyobrazené tieto symboly: vodné melóny, grepy, čerešne, slivka, pomaranče a jablká. Nič viac a nič menej nečakajte. Jednoduchá a prehľadná hra pre všetkých!

Ako je už jasné z tohto článku, grafický aspekt nebude úplne najkreatívnejší. Jedná sa o klasický dizajn, ktorý nesie v sebe modernosť, ale zároveň sa snaží zachovať minimalistickosť Vašich hier.

Animácie sú prehrávané vo vysokom rozlíšení, plynulo pre navodenie správneho estetického dojmu hráča. Vaše spiny, po slovensky točenia sú sprevádzané cinkajúcim zvukom, ktorý má v hráčovi vyvolať pocit točenia skutočných koliesok. Ak ste skúseným hráčom poznáte už klasické zvončeky starých hracích automatov a pokiaľ ste nováčik, tak máte možnosť tento klasický zvuk spoznať práve prostredníctvom danej hry.

Verzie Sizzling Hot Výherných Slotov

V súčasnej dobe sa na trhu online kasín vyskytuje okolo 7 rôznych verzií Sizzling Hot automatov. Určite existuje na internete casino, kde je prístupná aj pôvodná verzia (v online forme), ktorá bola uvedená na trh 6 marca 2003 pod názvom “Admiral Sizzling Hot.” Vývojári sa nenechali zastaviť a postupne na trh priniesli ďalších 6 alternácií ich pôvodného nápadu. Konkrétne sa jednalo o:

  • Sizzling Hot Deluxe, ktorý bol uvedený na trh 13 novembra 2007 iba o rok a 8 mesiacov po tom ako bola vôbec prvá verzia predstavená hráčom sveta automatov.
  • Sizzling Hot 7, ktorá bola uvedená na trh 10 februára 2010. Tu už môžeme pozorovať, že vývojársky tým sa naozaj snažil o pokrok v samotnom prostredí hry, a preto vývoj ďalšej verzie trval viac, ako 2 a pol roka.
  • Sizzling 8, ktorý bol uvedený na trh 8 septembra 2010. Len pár mesiacov po predchádzajúcich verzií Hot 7.
  • Sizzling Hot Deluxe, ktoré bolo uvedené na trh 29 apríla 2013 a stalo sa veľmi populárnym medzi hráčmi. 5 radov a 5 točiacich sa kolies.
  • Sizzling Hot Quattro, ktoré bolo uvedené na trh 29 apríla 2013, a teda v rovnaký deň ako verzia zmienená vyššie. 20 radov a 5 kolies.
  • Sizzling6 Slot, ktorý je zatiaľ posledným modelom z rady Sizzling Hot a bol uvedený na trh 30 augusta 2015.